ipa

Sonda

Czy podoba Ci się nowa szata graficzna strony?

Right Riders na Facebooku

Kto jest na stronie

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy na stronie klubu motocyklowego Right Riders!

RR 100 75Przypadkowych poszukiwaczy przygody, którzy otworzyli tę stronę z ciekawości, a także fanów motocykli oraz Naszych Przyjaciół - informujemy, że znaleźli się na stronie federacyjnego klubu motocyklowego Right Riders Warszawa. WITAMY ! Jesteśmy grupą, która zrzeszyła się w 2009 roku, aby jeździć  razem motocyklami na wyprawy dalekie i bliskie, aby mieć identyfikujące nas logo - zwane barwami, aby urządzić clubhouse i się w nim spotykać, snuć plany na wolne godziny, a przede wszystkim PRZYJAŹNIĆ SIĘ ze sobą, federacyjnymi klubami: Right Riders z Lęborka, Right Riders Hranice oraz Right Riders Pilzno i innymi grupami, które mają tę samą pasję. Kultywujemy solidarność  w środowisku, szanujemy  braci motocyklistów niezależnie od płci, wieku i przynależności klubowej. Rok 2022 to kolejny sezon naszego funkcjonowania. Wspólnie z federacyjnymi klubami Right Riders urzeczywistniamy hasło Epikura: My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół, co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać. Naszych fanów będziemy w miarę na bieżąco informowali o klubowych poczynaniach, zapraszamy do fotograficznej relacji  w zakładce Galeria, a także do zakładki Niusy oraz Felietony. Dziękujemy za polubienia i wizyty na naszej stronie Fanpage na Facebooku. Pozdrawiamy wszystkich Motocyklistów: Lewa w Górę !Podsumowanie sezonu 2018

podsumowanie 2018Rok 2018 zaczął się nam nieszczęśliwie. Z bólem w sercach pożegnaliśmy naszego Przyjaciela Bogdana z Right Riders Lębork. W styczniu odprowadziliśmy naszego BRATA, Bogdana Kantypowicza – KANTREGO na jego ostatnie miejsce spoczynku.
Na początku roku wpadliśmy na targi motocyklowe w Warszawie, aby zobaczyć co ciekawego spotkamy na drogach w 2018 roku. Zima minęła, nastała wiosna i Święta Wielkanocne. Tradycyjnie, jak każdego roku spotkaliśmy się w klubie na Jajeczku. Potem pojechaliśmy na Jasną Górę, gdzie odbyła się msza święta w intencji motocyklistów i bezpiecznego sezonu motocyklowego.

Kolejnym punktem był udział w akcji "Jednośladem bezpiecznie do celu". Jako mundurowy klub motocyklowy rozpoczęliśmy nowy sezon wraz z innymi służbami mundurowymi. Przyszedł Maj. W tym roku pogoda na majówkę była wymarzona. Postanowiliśmy te parę dni wykorzystać na aktywny wypoczynek. Pojechaliśmy do miejscowości Giby za Augustowem. Wpadliśmy też do Wilna. W czerwcu 2018 roku odbył się już IV Międzynarodowy Zlot Federacyjnych Klubów Right Riders. W tym roku organizatorem był Klub Motocyklowy Right Riders Hranice. W 2017 roku byliśmy w Rumunii. Przejechaliśmy słynną Transfogarską i Transalpinę. W tym roku zaliczyliśmy przełęcz Stelvio we Włoszech i najwyższy szczyt Austrii Großglockner. Byliśmy także na lodowcu Kaunertal w Tyrolu. Po paru latach przerwy we wrześniu 2018 wybraliśmy się na największy, europejski zlot motocyklowy w Faak am See, znany wśród fanów jako Europejski Tydzień Motocyklowy - European Bike Week. Jest to największy zlot motocyklowy Harleya w tej części Europy. Impreza ściąga corocznie około 50 -100 tys. osób. W dniach 6-9 września 2018r. odbył się V Międzynarodowy Rajd Motocyklowy – BESKIDY 2018. Organizatorem imprezy był Klub Motocyklowy RIDERS of IPA LE MC POLAND. Wśród zaproszonych gości z Europy, przedstawicieli Regionów IPA Polska w rajdzie także udział wzięli przedstawiciele naszego Klubu. We wrześniu wzięliśmy także udział w moto zlocie, który zorganizowany był przez Klub Motocyklowy Smoking Barrels LE MC wraz z Żandarmskim Klubem Motocyklowym. Impreza, jak zwykle dopracowana była w każdym szczególe. W październiku na zaproszenie Żandarmskiego Klubu Motocyklowego uczestniczyliśmy w rajdzie motocyklowym z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości pod hasłem „100 kilometrów na 100-lecie”. Jesień zadomowiła się na dobre, jednak weekend 13-14 października nie był jesienny, był przepiękny. Temperatura przekraczająca 20 stopni Celsjusza pozwoliła poczuć, że sezon motocyklowy wciąż trwa. Ten weekend spędziliśmy na łonie natury zwiedzając Białowieski Park Narodowy. 11 Listopada 2018 nasz Klub, paradą motocyklową, uczcił setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku sezon motocyklowy zakończyliśmy wyjazdem do miejscowości Wygryny na Mazurach. Dużo się działo. Łowienie ryb, spływ kajakowy, ognisko, imprezy do białego rana. Potem już tylko zostały Andrzejki, Święta Bożego Narodzenia i Sylwester. Tak w skrócie wyglądało nasze życie klubowe w 2018 roku. Czekamy z niecierpliwością na nowy sezon 2019. Mamy już w planach ciekawe wyjazdy. A teraz, w zimę, będziemy dopieszczać nasze maszyny i dopracowywać szczegóły naszych wyjazdów.

Pozdrawiamy LwG
Right Riders Warszawa