ipa

Sonda

Czy podoba Ci się nowa szata graficzna strony?

Right Riders na Facebooku

Kto jest na stronie

Odwiedza nas 123 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy na stronie klubu motocyklowego Right Riders!

RR 100 75Przypadkowych poszukiwaczy przygody, którzy otworzyli tę stronę z ciekawości, a także fanów motocykli oraz Naszych Przyjaciół - informujemy, że znaleźli się na stronie federacyjnego klubu motocyklowego Right Riders Warszawa. WITAMY ! Jesteśmy grupą, która zrzeszyła się w 2009 roku, aby jeździć  razem motocyklami na wyprawy dalekie i bliskie, aby mieć identyfikujące nas logo - zwane barwami, aby urządzić clubhouse i się w nim spotykać, snuć plany na wolne godziny, a przede wszystkim PRZYJAŹNIĆ SIĘ ze sobą, federacyjnymi klubami: Right Riders z Lęborka, Right Riders Hranice oraz Right Riders Pilzno i innymi grupami, które mają tę samą pasję. Kultywujemy solidarność  w środowisku, szanujemy  braci motocyklistów niezależnie od płci, wieku i przynależności klubowej. Rok 2022 to kolejny sezon naszego funkcjonowania. Wspólnie z federacyjnymi klubami Right Riders urzeczywistniamy hasło Epikura: My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół, co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać. Naszych fanów będziemy w miarę na bieżąco informowali o klubowych poczynaniach, zapraszamy do fotograficznej relacji  w zakładce Galeria, a także do zakładki Niusy oraz Felietony. Dziękujemy za polubienia i wizyty na naszej stronie Fanpage na Facebooku. Pozdrawiamy wszystkich Motocyklistów: Lewa w Górę !Majówka i 10 rocznica Klubu Right Riders Warszawa

10 lat tortWczesnym rankiem 1-go maja wyruszyliśmy na Majówkę. Po przejechanych kilkuset kilometrach dotarliśmy do hotelu „Koniuszy” w Srebrnej Górze. Dołączyli do nas motocykliści z klubów motocyklowych: Right Riders Lębork, Riders of IPA LE MC Poland z Włodawy oraz goście z Lublina i z Warszawy. Wczesnym wieczorem wszyscy razem poszliśmy do centrum miasteczka, gdzie odbywały się występy zespołów muzycznych i różnego rodzaju pokazy. Po powrocie zorganizowaliśmy sobie kolację integracyjną. Następnego dnia pojechaliśmy do Skalnego Miasta w Czechach. Po drodze jednak zatrzymaliśmy się w Kudowie-Zdroju, aby zwiedzić Kaplicę Czaszek.

Wieczorem czekał na nas już rozpalony grill i ognisko. Kolejny dzień upłynął na zwiedzaniu największego projektu militarnego Trzeciej Rzeszy – Riese, Twierdzy Srebrna Góra oraz niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego Gross-Rosen. Gdy wróciliśmy do miejsca naszego zakwaterowania czekali już na nas motocykliści z Czech z Klubu Motocyklowego Veri Equites LE MC (Right Riders Pilzno). Wieczorem podczas uroczystej kolacji świętowaliśmy 10 rocznicę powstania naszego klubu Right Riders Warszawa. Dziękujemy wszystkim naszym Gościom za świetną zabawę i stworzenie niepowtarzalnego klimatu. Dziękujemy, że w tym dniu byliście razem z nami. Do zobaczenia.