ipa

Sonda

Czy podoba Ci się nowa szata graficzna strony?

Right Riders na Facebooku

Kto jest na stronie

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

10-lecie RR Lębork

lem300

Mieliśmy zaszczyt w miniony weekend uczestniczyć w hucznych obchodach 10 lat istnienia klubu motocyklowego Right Riders Lębork. Mimo, że widzimy się stosunkowo często, razem wsiadając na konie, to z przyjemnością odwiedziliśmy swoich braci z Pomorza.

Były biesiady, tańce, śpiewy ale były również wyprawy nad piękne polski morze. Niektórzy z nas zdecydowali się na morsowanie, choć tych była zdecydowana mniejszość. Mimo to piękne okoliczności przyrody i ośnieżony krajobraz zrobiły wrażenie. Zanim jednak trafiliśmy na samo wybrzeże wybraliśmy się do Wieży Ciśnień w Lęborku, która dwa lata temu została przebudowana i obecnie mieści się Muzeum. Na wieży jest punkt widokowy, z którego można podziwiać panoramę miasta, a w pomieszczeniach Muzeum ekspozycje - część archeologicznych, a część przypominających o tym, że cześć miasta jest cały czas zaopatrywana w wodę z tego ujęcia.

Podczas piątkowego wieczoru – warszawski klub uhonorował 10-letnią współpracę z RR Lębork okazałym zegarem, który znalazł już swoje miejsce w siedzibie klubu. W tym jubileuszu uczestniczyli również członkowie Motolegionu Lębork i przyjaciele.

Krótka fotorelacja w naszej galerii.