Integracja grupy wokół jednego celu jest zawsze trudna i my też przechodziliśmy ten etap… A zaczęło się tak: w lutym 2009 roku dwoje motocyklistów rozpoczęło poszukiwanie zapaleńców, którzy lubią na motorkach jeździć w gromadzie. Były rozmowy telefoniczne, przelotne spotkania, aż 23 kwietnia 2009 roku ośmioro motocyklistów spotkało się z zamiarem podjęcia oficjalnych decyzji: zostajemy chapterem Knight Riders Łódź. O wyborze zadecydował fakt, że jeden z nas był już członkiem tego klubu, liczyliśmy na doświadczenie bardziej wprawionych w takich strukturach kolegów z innego miasta. Imponowało nam, że będziemy mieli  starszyznę klubową. I to jest koniec opowieści o naszej przeszłości. Po dwóch latach, z tamtych marzeń o wielkiej klubowej rodzinie pozostały tylko z rzadka przeglądane zdjęcia. Dnia 24 marca 2011 roku rozpoczął się nowy, samodzielny etap RIGHT RIDERS  WARSZAWA - ale nadal  mamy na plecach kamizelek  ten sam znak rozpoznawczy IPA, te same, co dotychczas gorące serca do motocykli i ten sam zapał do jazdy. Skupiamy w swojej grupie motocyklistów, którym na co dzień, z uwagi na ograniczenia zawodowe, nie jest łatwo cieszyć się swoją pasją, ale przestrzeń, wiatr w uszach i wspólne towarzystwo rekompensują wysiłek organizacyjny. Propagujemy wspólne wyjazdy, spotkania motocyklistów w naszej siedzibie, integrację środowiskową w naszym                                                        regionie IPA, a wszystko w imię hasła Servo per amikeco.


Dnia 11 grudnia 2012 roku za obopólną zgodą i ku wspólnej radości utworzyliśmy z Przyjaciółmi z Lęborka FEDERACJĘ KLUBÓW Right RidersJeżeli spotkacie na trasie pędzącą grupę Prawych Jeźdźców na motocyklach… to My i już teraz Was pozdrawiamy… 


Z dumą informujemy, że do naszego grona dołączyli wspaniali motocykliści z Czech; od 1 stycznia 2014 roku rozpoczął działalność kolejny federacyjny klub -  Right Riders Hranice. Witamy Braci Motocyklistów; Servo per amikeco ! Już cieszymy się na wspólne wyjazdy.  Zdravíme přátelé z motocyklového klubu Right Riders Hranice.


 

Z dumą informujemy, że do naszego grona dołączyli wspaniali motocykliści z Czech; od początku stycznia 2015 roku rozpoczął działalność kolejny federacyjny klub -  Right Riders Pilzno. Witamy Braci Motocyklistów; Servo per amikeco ! Już cieszymy się na wspólne wyjazdy.  Zdravíme přátelé z motocyklového klubu Right Riders Pilzno.

Od dnia 29.09.2017 obecna nazwa klubu brzmi: VERI EQUITES LE MC CZECH REPUBLIC.

pomorskie mazowieckie Hranice