ipa

Sonda

Czy podoba Ci się nowa szata graficzna strony?

Right Riders na Facebooku

Kto jest na stronie

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Zimowo-wiosenne spotkanie RR i przyjaciół w Nowym Targu


2023 03 01 nowy targ 000W związku z tym, że zbliża się sezon motocyklowy, a bardzo nam brakowało dobrego towarzystwa, postanowiliśmy zorganizować zimowo-wiosenne spotkanie miłośników motocykli. Wybór padł na Nowy Targ, gdzie czekało nas sporo atrakcji. Do udziału w nich zaprosiliśmy nasze Kluby Federacyjne z Lęborka i Hranic oraz zaprzyjaźnionych członków klubów IPA od Riders z Włodawy i Staszowa. Nie zabrakło przedstawicieli Sherwood Jedlicze, jak również GM Orawa i Blue Rangers Rawa Mazowiecka.

Dla każdego coś miłego, czyli miłośnicy narciarstwa założyli deski i przez dwa dni szusowali po okolicznych stokach. Ci, którzy chcieli pozwiedzać zaliczyli zamek i okolice Czorsztyna oraz spacer w koronie drzew po stronie słowackiej. Nie obyło się bez moczenia w Termach Gorący Potok, bo to najlepsze według nas gorące źródła w Polsce. Poza tym oprócz dyskusji do rana w podgrupach prezydent RR Warszawa zorganizował imprezę integracyjną, którą można przyrównać do większego wesela. Były pamiątkowe zdjęcia, tańce i przepyszne jedzenie zaserwowane nam w restauracji hotelu Skalny Dworek w Nowym Targu.

Jedyny punkt programu, który nie został zrealizowany to kulig, ale… co się odwlecze to nie uciecze. Może w przyszłym roku warunki pogodowe pozwolą nam na skorzystanie z tej atrakcji.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Więcej zdjęć w galerii...