ipa

Right Riders na Facebooku

Kto jest na stronie

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

zlot Opole 2022Na początku maja na zaproszenie klubu Riders of IPA LE MC Poland chapter Opole pojechaliśmy do miejscowości Pokrzywna. To niewielka wieś w województwie opolskim, leżąca u podnóża Gór Opawskich. Odbył się tam pierwszy zlot motocyklowy Riders of IPA na ziemi opolskiej. Dziękujemy za zaproszenie i do miłego zobaczenia za rok. Zobacz zdjęcia – kliknij tutaj.

Oficjalnie zkrasnobrod 2021akończyliśmy sezon motocyklowy 2021. W tym roku imprezę zorganizowaliśmy w Krasnobrodzie.
Więcej informacji na głównej stronie.
Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

VI zlot RRW dniach 1-4.07.2021r odbył się VI Międzynarodowy Zlot Klubów Motocyklowych Right Riders. Organizatorem byli nasi Bracia z Veri Equites LE MC Czech Republic. Impreza odbyła się w miejscowości Zinkowy. Więcej informacji na głównej stronie.
Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

biesiada 2021W ostatni weekend maja wybraliśmy się do miejscowości Serpelice, gdzie odbyła się VII Nadbużańska Biesiada Motocyklowa. Dziękujemy za zaproszenie organizatorowi imprezy Klubowi Motocyklowemu RIDERS OF IPA POLAND LE MC WŁODAWA. Do zobaczenia za rok.
Zobacz zdjęcia – kliknij tutaj.

otwarcie ZSKDzień 16 maja w tym roku był w naszym klubie dniem oficjalnego otwarcia sezonu motocyklowego 2021 oraz drugiej siedziby klubu. Po przyjeździe na miejsce nastąpiło uroczyste otwarcie nowej siedziby. Był to także odpowiedni czas na powiększenie naszego grona o nowego Membera oraz Prospekta.
Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

Kulig 2021Tradycyjnie już, wykorzystując piękne uroki zimy, zorganizowaliśmy kulig. Wieczorem natomiast przy temperaturze na zewnątrz -10°C rozgrzewaliśmy się w gorącej wodzie (42°C).
Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

ZSK 2021Z nowym rokiem patrzymy optymistycznie w przyszłość. Mamy nadzieję, że ten sezon będzie bardziej intensywny pod względem wyjazdów i spotkań. Pierwszy krok w tym kierunku już zrobiony.
Przygotowujemy ZSK. Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

walne 2020 Na podstawie "Regulaminu Klubu Motocyklowego Right Riders Warszawa" dnia 7 lutego 2020 r. odbyło się Walne Zebranie członków klubu. Odchodzący Zarząd przedstawił sprawozdanie z działalności Klubu w ubiegłym sezonie oraz przedstawił cele i propozycje wyjazdów motocyklowych na 2020 rok. Następnie został wybrany nowy pięcioosobowy Zarząd. W zebraniu uczestniczyło ponad 80% Memberów uprawnionych do głosowania.

anno 100x75Święta Bożego Narodzenia, to czas spędzany w rodzinnym gronie. Ridersi, nasze kochane Plecaczki i Przyjaciele Klubu tworzą właśnie taką rodzinę. Zebraliśmy się więc w naszym clubhousie, aby jak co roku połamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Wigilijne potrawy, świąteczny nastrój i wspólne śpiewanie kolęd uczyniło ten wieczór bardzo wyjątkowym.

krasnobrod 2019Dnia 4-6 października wyjazdem na Roztocze oficjalnie zakończyliśmy sezon motocyklowy 2019.
W tym roku pojechaliśmy do Krasnobrodu. Zwiedziliśmy też Zagrodę Guciów, Browar w Zwierzyńcu oraz wybraliśmy się na Szumy nad Tanwią. Widzieliśmy także Olejarnię Staropolską w miejscowości Zadnoga. Oczywiście nie obyło się bez wspólnej kolacji, wspominania minionego sezonu oraz imprezy do białego rana.

mikrofonByliśmy już w telewizji. Teraz gościliśmy w radiu.
Dnia 16.08.2019 w Czwórce (polskieradio.pl) wyemitowana została audycja z udziałem naszych Ridersów. Temat rozmowy dotyczył oczywiście motocykli. Kliknij, aby posłuchać audycji „Czat Czwórki 16 sierpnia godz. 15:05”.

dla KlaudiiW niedzielę 7 lipca 2019 w Czerwińsku nad Wisłą nasz Klub uczestniczył w akcji charytatywnej pt. "Łapiemy promienie słońca dla Klaudii podczas Święta Truskawki". Klaudia jest dziewczynką u której zdiagnozowano szereg wad wrodzonych. "Święto Truskawki" to impreza plenerowa organizowana przez Gminę Czerwińsk nad Wisłą z okazji zakończenia sezonu truskawkowego. Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.