ipa

Right Riders na Facebooku

Kto jest na stronie

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Kulig 2021Tradycyjnie już, wykorzystując piękne uroki zimy, zorganizowaliśmy kulig. Wieczorem natomiast przy temperaturze na zewnątrz -10°C rozgrzewaliśmy się w gorącej wodzie (42°C).
Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

ZSK 2021Z nowym rokiem patrzymy optymistycznie w przyszłość. Mamy nadzieję, że ten sezon będzie bardziej intensywny pod względem wyjazdów i spotkań. Pierwszy krok w tym kierunku już zrobiony.
Przygotowujemy ZSK. Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

walne 2020 Na podstawie "Regulaminu Klubu Motocyklowego Right Riders Warszawa" dnia 7 lutego 2020 r. odbyło się Walne Zebranie członków klubu. Odchodzący Zarząd przedstawił sprawozdanie z działalności Klubu w ubiegłym sezonie oraz przedstawił cele i propozycje wyjazdów motocyklowych na 2020 rok. Następnie został wybrany nowy pięcioosobowy Zarząd. W zebraniu uczestniczyło ponad 80% Memberów uprawnionych do głosowania.

anno 100x75Święta Bożego Narodzenia, to czas spędzany w rodzinnym gronie. Ridersi, nasze kochane Plecaczki i Przyjaciele Klubu tworzą właśnie taką rodzinę. Zebraliśmy się więc w naszym clubhousie, aby jak co roku połamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Wigilijne potrawy, świąteczny nastrój i wspólne śpiewanie kolęd uczyniło ten wieczór bardzo wyjątkowym.

krasnobrod 2019Dnia 4-6 października wyjazdem na Roztocze oficjalnie zakończyliśmy sezon motocyklowy 2019.
W tym roku pojechaliśmy do Krasnobrodu. Zwiedziliśmy też Zagrodę Guciów, Browar w Zwierzyńcu oraz wybraliśmy się na Szumy nad Tanwią. Widzieliśmy także Olejarnię Staropolską w miejscowości Zadnoga. Oczywiście nie obyło się bez wspólnej kolacji, wspominania minionego sezonu oraz imprezy do białego rana.

mikrofonByliśmy już w telewizji. Teraz gościliśmy w radiu.
Dnia 16.08.2019 w Czwórce (polskieradio.pl) wyemitowana została audycja z udziałem naszych Ridersów. Temat rozmowy dotyczył oczywiście motocykli. Kliknij, aby posłuchać audycji „Czat Czwórki 16 sierpnia godz. 15:05”.

dla KlaudiiW niedzielę 7 lipca 2019 w Czerwińsku nad Wisłą nasz Klub uczestniczył w akcji charytatywnej pt. "Łapiemy promienie słońca dla Klaudii podczas Święta Truskawki". Klaudia jest dziewczynką u której zdiagnozowano szereg wad wrodzonych. "Święto Truskawki" to impreza plenerowa organizowana przez Gminę Czerwińsk nad Wisłą z okazji zakończenia sezonu truskawkowego. Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

V zlot RRW długi weekend czerwcowy (20-23.06.2019) odbył się V Zlot Federacyjnych Klubów Motocyklowych Right Riders. Organizatorem zlotu w tym roku był klub Right Riders Lębork. Dzięki za świetną organizację, super miejsce i mile spędzony czas.
Do zobaczenia za rok w Pilznie. Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

moskwa 2019Wszyscy Ridersi dotarli bezpiecznie do swoich domów, co oznacza, że zakończyliśmy wyprawę pod nazwą "GWIAZDA WSCHODU". Podczas wyjazdu (3-14 czerwca 2019) widzieliśmy kontrasty Rosji. Bogatą Moskwę i biedne rosyjskie miasteczka i wsie. Złożyliśmy hołd pomordowanym i pochowanym w Miednoje i Katyniu. Złożyliśmy też kwiaty i zapaliliśmy znicz w Smoleńsku. Wyprawa pełna przeżyć... Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

schrack 2019

W dniach 17-18 maja odbył się IV Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Branży Systemów Bezpieczeństwa. W tym roku impreza miała miejsce w Largo Lake Resort Borsk na Kaszubach. Program obejmował m.in. paradę motocyklową, warsztaty bezpiecznej jazdy, wyścig kajakowy i oczywiście grillowanie. Dziękujemy firmie Schrack Seconet za zaproszenie i do zobaczenia. Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

majowka 2019Majówkę 2019 spędziliśmy zwiedzając okolice Srebrnej Góry. Nie był to zwykły wyjazd, gdyż razem z Right Riders Lębork, Riders of IPA LE MC Poland z Włodawy, Veri Equites LE MC (Right Riders Pilzno) oraz gośćmi z Lublina i Warszawy świętowaliśmy 10 rocznicę powstania naszego Klubu.
Zobacz zdjęcia – kliknij tutaj.

jednosladem 2019Dnia 27 kwietnia w Warszawie odbyła się kolejna ogólnopolska akcja informacyjno-edukacyjna „Jednośladem bezpiecznie do celu”. Celem akcji jest promowanie bezpiecznych zachowań motocyklistów oraz kultury jazdy. Tak jak w zeszłym roku przedstawiciele naszego Klubu uczestniczyli w tym wydarzeniu. 
Zobacz film - kliknij tutaj.